חושך לא מגרשים עם מקל, חושך מגרשים עם אור!

חושך לא מגרשים עם מקל, חושך מגרשים עם אור!אור ,אנרגיה ,גימטריא 
 
מאת:מאיר עמר (22.12.2017) 
קוראים יקרים שלום רב, דיברנו על העברת מסרים אפקטיבית ומדויקת.
הפעם בחרתי לדבר על האור של כל אחד מאיתנו.. לפני כשלושה ימים הדלקנו את הנר השמיני והאחרון של חג האורות, חג שמסמל יציאה מהחושך אל האור ויותר מהכל ניצחון של מעטים מול רבים!
לכל אחד ואחת מאיתנו יש קשיים ואתגרים בחיים, זוגיות, ילדים, קריירה ועוד.., אבל איך בתוך כל זה אנו שומרים על האור שלנו שיישאר דלוק?
יש משפט שאומר: "כל עוד שהנר דולק אפשר עוד לתקן", המשפט הזה קובע כי לכל אחד מאיתנו יש אור שדולק והאש לא תכבה כל עוד נשמור על הלהבה ונדאג שהיא תגדל ותתעצם, העוצמה של הלהבה תלויה רק בנו ובאור שאנו מפיצים לסביבה שלנו, בידע, השראה ועזרה שאנו מעניקים לאחר, רק כך נפיץ, נגדיל ונשמור על הלהבה שלנו!
האור בחיינו בעיניי הוא לדעת להשתמש נכון באנרגיה שיש לכל אחד מאיתנו,
אנרגיה נמצאת מכל אחד ואחת מאיתנו ברמות שונות ויכולה להגיע מלעשות את מה שאנו אוהבים, להיות בסביבת אנשים שעושים לנו טוב אבל הכי חשוב זה לדעת מה אנחנו שווים ואיך נוכל להפוך את החיים שלנו לטובים ועוצמתיים יותר!
אנרגיה היא מדבקת ויכולה לשנות את עולמנו ואת הסביבה שלנו.
עשיתי בדיקה מעמיקה על המילה המדהימה הזאת: אנרגיה בגימטרייה זה: 269 וגם המשפט: מי ינצח היום? זה גם 269 ואם נשתמש נכון באנרגיה שלנו רק אנחנו נחליט מי ינצח היום!
ברגע שנדע למקסם את האנרגיה שלנו נוכל להצליח (כמעט) בכל דבר חיינו ולהדביק את הסביבה הקרובה שלנו בדגש על הצלחה בזוגיות, ילדים וקריירה ואפילו התחביבים שלנו!
אז מהי אנרגיה בשבילך ומה את/ה עושה כדי לשמור ולהגדיל את הלהבה שנמצאת בתוכך?
רק כשנענה על השאלה החשובה הזאת נחליט מי ינצח היום!
 

 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק