"כשאין כלום אפשר לעשות הכל "

"כשאין כלום אפשר לעשות הכל "

 עצמאות...


 
מאת: מאיר עמר (13.4.2018)
במאמר החג הקודם דיברנו על ההחלטה לצאת מעבדות לחירות והדרכים ליצור לנו חירות כבר עכשיו במגוון תחומים בחיינו.
הפעם ובתזמון מושלם לרגל חגיגות העצמאות ה-70 של מדינת ישראל בחרתי לפתוח את הטור בציטוט של אחד מאבני היסוד של המדינה שלנו, האיש והאגדה שמעון פרס האהוב שנפרד מאיתנו לפני כשנתיים ובמסגרת סרטון הומוריסטי של הלשכה שלו הוא אמר את המשפט הבא: '"כשאין כלום אפשר לעשות הכל..." משפט קטן שיש בו מסר גדול!
כל מי שמכיר אותי שומע אותו ממני לפחות פעם ביום, המשפט הזה גורם לנו להבין שאפשר להצליח בכל מקום ובכל זמן והכל תלוי רק בנו ובטח שמדובר במקום שאין בו כלום או לצורך העניין רעיון או עסק חדש שאנו רוצים להקים ולקדם באזור שלנו,
לצורך ההמחשה קחו עץ עקום ותנסו ליישר אותו.. (אל תנסו באמת..) זה אפשרי אבל מאתגר במיוחד, לעומת זאת אם תהיה לכם האפשרות לשתול שתיל חדש שיגדל ויצמח לעץ יפה (וישר) נעדיף את האופציה הזאת שהיא בשליטה מלאה שלנו וכך העץ יגדל בדרך שאנו רוצים ולכן כשאנו מסתכלים סביב על עיר הכנרת היפה שלנו הכי קל לנו לומר שאין לנו כאן כלום (וזה ממש לא כך...) כי מה"כלום" אפשר לייצר הכל!
כשפתחתי את מרכז UP להגשמה, למידה וחוויה דווקא בטבריה המון חברים וקולגות הרימו גבה וטענו שאני עושה את טעות חיי! (שזה מה שגרם לי להבין שאני לגמרי בדרך הנכונה) והיום כשאני לקראת פתיחת הקורס השלישי במרכז אני חייב לציין שפשוט זכיתי להקים את המרכז המדהים הזה כאן אצלנו בטבריה כי אחת הסיבות העיקריות לפתיחת המרכז הייתה השליחות שלי בעולם הזה ובעיר המדהימה שלנו שלפני ההקמה לא היה כלום בתחום הזה ועכשיו יש ובענק!
אז לרגל חגיגות ה-70 למדינתו ו-2000 שנים לטבריה שלנו מאחל לכולנו עצמאות אמיתית ושנודה על הטוב והקיים ואם אנו רוצים לעשות משהו חדש, מקורי ומיוחד זה המקום הטוב ביותר לעשות את זה! אז.. do it !
 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק