חושבים שאתם מכירים את קצה גבול היכולת שלכם? תחשבו שוב...

חושבים שאתם מכירים את קצה גבול היכולת שלכם? תחשבו שוב...

 
חושבים שאתם מכירים את קצה גבול היכולת שלכם?
תחשבו שוב...


מאת: מאיר עמר(16.1.15)
חברים יקרים, בשבוע שעבר דיברנו על תעוזה ויציאה מ"אזור הנוחות" כדי להגשים את השאיפות שלנו בתחומים שונים בדגש על תחום הקריירה,
בחלק זה נדבר על היכולות שנמצאות אצל כל אחד ואחת מאתנו אך לא תמיד אנו יודעים על קיומן ואיך אפשר לגלותן ולהשתמש בהן בצורה נבונה.
לפני שנתחיל, ממליץ לכם לערוך תרגיל קטן בזמנכם הפנוי שייקח אתכם למקומות חדשים שלא הכרתם... ראשית, תקבעו לעצמכם כמה קפיצות על רגל אחת אתם יכולים לקפוץ בחצי דקה? יש לכם מספר? מעולה! עכשיו תפתחו שעון ותתחילו לקפוץ... דבר אחד מבטיח לכם שהתוצאה בפועל הולכת להפתיע אתכם מאוד!
מדובר בתרגיל שאני משתמש בו בסדנאות העצמה אישית לסקטור מגוון ואני מגלה כל פעם מחדש כמה התרגיל הקטן הזה משנה פלאות את דרך החשיבה, הערכה עצמית ובוספו של דבר  מעצים אותנו, הכל עניין של איך אנו לוקחים את הנושא.
רוב בני האדם אינם מודעים ליכולות שלהם בכלל ולקצה גבול היכולת שלהם בפרט, כשאנו נמצאים בקושי מסוים או מגיעים לצומת דרכים רק אז אנו מגלים יכולות שהיו טמונות בנו כל כך הרבה שנים ולא השתמשנו בהם..
כשאנו נקלעים למצב שבו אנו צריכים להפגין את היכולות שלנו ממליץ לנשום עמוק... ולחשוב על היכולות שאנו לא משתמשים בהם, חשוב מאוד לתרגל את זה ובסוף התרגול הופך להרגל!
זכרו: רק מי שמעז – מצליח! , במידה ו"נתקע" באזור הנוחות שלנו ונוותר לעצמנו לעולם לא נצליח להגיע לסיפוק אישי.
 
 
שבת שלום וסופ"ש נפלא!

 
 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק