התחלה חדשה

התחלה חדשה


יעדים ,התחלות חדשות, רישום ,קביעת יעדים קטנים.מאת:מאיר עמר (5.2.2018) 
דיברנו על עמידה מול קהל ופרזנטציה מנצחת.
הפעם בחרתי לכתוב על התחלות חדשות ולמה זה טוב בשבילנו?
השנה שלנו התחילה כבר בראש השנה ב-א' תשרי אך הלוח הלועזי תמיד היה נוח לטובת קביעת תאריכים לאירועים מיוחדים, יעדים, קבלת החלטות ועוד...
אז שנה אזרחית חדשה בפתח וזאת ההזדמנות להתחלות חדשות וקבלת החלטות אמיצות!
במסגרת השירותים שאני מציע (בזמן סדנה/ייעוץ עסקי) מגיעות אליי השאלות הבאות :
איך אני יכול להגשים את עצמי? איך מקבלים החלטות ועומדים ביעדים שהצבנו לעצמנו? והשאלה הבולטת היא: מאיפה מתחילים?
אז.. פשוט מתחילים.. כלומר אם יש לכם חלום, רצון לשינוי קטן/גדול קודם כל תרשמו אותו.. אקט הרישום גורם לנו להעביר לדף את החלום בצורה טהורה ונקייה מכיוון שבמצב שבו אנו חושפים את הרעיון לבן/בת הזוג או חברים קרובים אנו מראש מסירים פרטים חשובים ומדברים מהרציונל (דבר אשר גורם לנו 'ללכלך' ולחרוץ את גורלו של החלום..) לכן הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לרשום! זכרו, הדף סופג הכל...
אז הכל רשום? מעולה! עכשיו אנו עוברים לשלב הבא.. קביעת יעדים קטנים בדרך לחלום, רישום תזכורות בנייד או בפתקים קטנים ומיקוד לאורך זמן!
כדי לעשות לכם סדר נפשט את ההסבר בדוגמא הבאה: נניח וקיבלתי החלטה לחזור לכושר ותוך 5 חודשים להיראות טוב יותר, לנשום בצורה סדירה ולפתח משמעת ספורט בריאה ואיכותית.
השלב הבא הוא הגדרת יעדים ותזכורות: יצירת קשר עם מאמן/קבוצה, הגעה לאימון ראשון וחיבור לקבוצה, בניית תוכנית אימון שתואמת למטרות שלי והכי חשוב לשאוף כל הזמן ליעדים גדולים יותר ולשתף את הסביבה שלנו ואולי אפילו להדביק אותם במקום שבו אתם נמצאים דבר אשר ימריץ אתכם ויגרום לכם להגיע לנקודה שבה אתם רוצים להיות ואפילו יותר!
 
 
 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק