הזדמנות מייצרים לא מחפשים

הזדמנות מייצרים לא מחפשים


לייצר הזדמנויות , מבחן המעלית
 
מאת: מאיר עמר (8.12.2017) 
דיברנו על דרך מפתיעה ומיוחדת שתוכל לסייע לנו להפוך את הדברים לאפשריים ונגישים - הטלפון הנייד!
הפעם, נדבר על ניצול הזדמנויות בחיינו, למי מאיתנו לא עוברת המחשבה הבאה בראש לפחות פעם בשבוע...: למה לא לקחתי את ההצעה שלו?, למה לא ניצלתי את ההזדמנות הזאת? ועוד שאלות מגוונות של פספוס אמיתי בחיינו..
התשובות לכך רבות אך חשוב לי להתייחס לסיבה אחת מרכזית שהיא הדחיינות שלנו (עליה פירטנו במאמר ניהול זמן..) אותה דחיינות גורמת לנו להישאר מאחור ולהשאיר שם את השאיפות, חלומות ואפילו הרצונות האמיתיים שלנו.
כדי להמחיש טוב יותר אני רוצה לבצע איתכם ניסוי קטן של ניצול הזדמנות:
אתם נכנסים למעלית ויחד איתכם נכנסת "הזדמנות חייכם" מבחינה מקצועית/אישית ואפילו זוגית!
ראשית, האם תבחינו בה כהזדמנות?, שנית, האם תייצרו את ההזדמנות.. או תחכו שהיא תגיע על מגש של זהב? (ספוילר... היא ממש לא תגיע)
אחרי שעניתם על השאלות הראשוניות כנסו לסימולציה:
יש לכם בין 60 ל-90 שניות לנצל את הקשב של האדם שנמצא איתכם במעלית (ההזדמנות שלכם)
ובזמן הזה אתם צריכים לספר/לשתף באופן מלהיב, קליט ומהיר עליכם, הישגים שלכם, מה אתם מציעים ומה יצא לו מזה... והכי חשוב מה קורה אחרי שתיפרדו לשלום.. מזכיר לכם שתוך 90 שניות זה מסתיים...
הניסוי הזה יגרום לכם להבין בדיוק היכן אתם נמצאים והיכן אתם רוצים להיות במקום האישי/מקצועי/זוגי ובנוסף, להבין את הרצונות, לדייק המטרות בצורה ברורה ומהירה ואיך הזדמנות מסוימת יכולה לסייע לנו להגיע למקום אחר..
זכרו, הזדמנות לא מחפשים, הזדמנות מייצרים! החיים מלאים בהזדמנויות בכל מיני סגנונות ואנחנו רק צריכים לחשוב איך אנו מייצרים אותה בצורה בטובה והאפקטיבית ביותר עבורנו!
 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק