"הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו..."

"הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו..."

 
"הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו..."
(פיטר דרוקר)

 
מאת: מאיר עמר(9.1.15)
חברים יקרים, שאנו מדברים על יצירת עתיד צריך לשים לב למספר תחומים שבהם אני רוצים ומקווים להצליח בהם: משפחה, עבודה ותחביבים.
בחלק זה בחרתי להתמקד על העבודה ועל ההצלחה בה.
חלק גדול מאנשים שעובדים נמצאים בעבודות שלא בהכרח אוהבים או מתחברים אליהן, פעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו בעבודה במשך שנים ומבצעים את תפקידנו על הצד הטוב ביותר אך אנחנו שם רק בגלל שהתרגלנו לזה, הגדרה ספציפית יותר היא "אזור הנוחות" שקשה לנו מאוד לוותר עליו,
אתגר נוסף קיים אצל בעלי ההשכלה שרוכשים תואר ראשון בתחום מסוים ומתחילים לעבוד בעבודה שלא משיקה כלל לעולם התוכן שלהם ושלא נדבר על השכר שכלל לא מתגמל ואז מוצאים את עצמם עושים קורס מקצועי כזה או אחר על מנת להתפרנס בכבוד.
אני מאמין כי בכל אדם חבוי פוטנציאל אדיר ומתנת אל שבשלב מסוים בחיים עליו לשאול את עצמו האם הוא מכיר את הייחודיות שלו ואיך הוא הופך את זה ליצירת עתיד טוב יותר, סיפוק אישי וכמובן פרנסה ראויה ומכובדת.
לעיתים עלינו לצאת מאזור הנוחות ולא לפחד להעיז וללכת אחר השאיפות שלנו, זכרו: רק מי שמעיז – מצליח! , במידה ו"נתקע" באזור הנוחות שלנו ונוותר לעצמנו לעולם לא נצליח להגיע לסיפוק אישי, יכול להיות שאחרי מס' שנים תהיה לנו משכורת מכובדת ותנאים אך הכל עניין של יחסיות, צריך להביט למציאות בעיניים ולוודא שאכן אנו עובדים במה שאנחנו אוהבים ומתוך אהבה זאת מצליחים להגיע לרמת סיפוק שמשפיעה על כל תחום בחיינו, זכרו: זמן השהייה בעבודה הוא חלק בלתי מבוטל ואף עיקרי בחיינו, אנו נמצאים בממוצע 10 שעות בעבודה וברגע שניצור לנו עתיד טוב ונעצים ונחזק את הייחודיות שלנו רק כך נצליח!
 
 
שבת שלום וסופ"ש נפלא!
 

 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק