הגשמה

"יש אנשים שחולמים חלומות, ויש אנשים -שנשארים ערים כדי להגשים אותם"

 
סיבות לאי הגשמת החלומות שלנו :כסף,פחד מכישלון, פחד מהצלחה, סביבה והעדר רישום חלומות.
 
מאת: מאיר עמר(20.9.2017)
רובנו חולמים חלומות: לפתוח עסק מצליח, להמציא מוצר/פטנט ברמה עולמית, להיראות טוב יותר, לרכוש בית חדש וגדול, לקנות רכב חדש ועוד... אך רובנו לא מגשימים את החלומות שלנו וזאת מכמה סיבות:
הסיבה הראשונה היא היעדר רישום של החלומות שלנו וקביעת סדרי עדיפויות בדרך להגשמתן, כשאנו רוצים להגשים חלום מסוים עלינו לרשום אותו (בדיוק כמו בקביעת מטרות), פעולת הרישום מחייבת אותנו ביצירה, קביעה ומחשבה על ההגשמה של אותו חלום מיוחל.
הסיבה השנייה היא הסביבה שלנו, לעיתים הסביבה שלנו היא גורם משפיע בהגשמת החלומות שלנו, כשאנו בוחרים לשתף את הסביבה שלנו (לפעמים את האנשים הלא נכונים..) הם גורמים לנו ל'רדת' מהעץ שטיפסנו עליו ואם אנו בחורים להקשיב להם אנו גונזים את החלום ישירות למגירת החלומות שהולכת וגדלה..
הסיבה השלישית היא כסף, ישנם חלומות הקשורים בכסף וברגע שכסף נכנס לחלומות שלנו הוא 'מלכלך' אותם ובכך גורם לנו לומר: אין לי כסף עכשיו להשקיע בזה וכו', ברגע שיהיה לי כסף אשקיע בזה...
הסיבה הרביעית היא הפחד מכישלון, שאם ניכשל בדרך זה עלול להפיל את רוחנו ולגרום לנו לתסכול וירידה מהגשמת החלום..
מה שמביא אותי לסיבה החמישית: הפחד מהצלחה שיגרום לחיינו להשתנות ואנו מעדיפים את אזור הנוחות הבטוח והמוכר ולא לצאת להרפתקאות.
הסיבה השישית והאחרונה היא  עצלנות ודחיינות של החלומות שלנו: 'מחר אני אתחיל דיאטה', 'מחודש הבא אתחיל לחסוך כסף' ועוד סיבות שרובנו יכולים להזדהות איתם, סיבות שגורמות לחלומות שלנו להישאר כחלומות במגירה ולא לצאת, להעז ולהגשים אותם...

 
"יש אנשים שחולמים חלומות, ויש אנשים- שנשארים ערים כדי להגשים אותם" חלק ב'

מאת: מאיר עמר(29.9.17)
הדרכים להגשמה : אמונה ,רישום, מועד, תזכורת מיקוד.
ראשית, עלינו להאמין ולקבל החלטה להגשים את החלום, החלטה מכניסה את כל מערכות הגוף  (בדגש על השכל והרגש) להניע אותנו להגשמה.
הפעולה השנייה אותה יש לבצע היא: רישום של כל החלומות, רישום הוא מעין חוזה שאנו עושים עם עצמנו ומחויבים אליו, זכרו מה שלא רשום לא יבוצע!
פעולה נוספת היא להפיץ את החלום ולדבר עליו בכל הזדמנות ולבחור את האנשים הנכונים לשתף אותם, לעיתים שיחה על החלומות שלנו עם אנשים לא נכונים יכולה רק להרחיק אותנו מהמקום שבו אנו רוצים להיות, לכן חשוב לבחור למי אנו מספרים את חלומותינו..
הפעולה הבאה היא קביעת מועד להגשמתן (אפילו מועד משוער-טנטטיבי) דבר שיכניס את הביצוע לציר זמן שלא נוכל להתעלם ממנו..
הפעולה הבאה אותה אנו צריכים לבצע היא תזכורות קטנות שאנו צריכים לשים לעצמנו ולא רק תזכורות בנייד או ביומן אלא תזכורת מוחשיות, לדוגמא אם אני רוצה לרכוש רכב חדש ממליץ בחום לשים תמונה של הרכב מולכם בכל עת (זה יכול להיות תמונה על הקיר במשרד, תמונה כשומר מסך במחשב או בנייד) פעולה זו עושה פלאים ומזכירה לנו כל הזמן היכן אנו רוצים להיות.
הפעולה האחרונה היא: מיקוד, כמו כל דבר בחיים ובטח שמדובר בהגשמת חלום חשוב שנהיה ממוקדים ולא נשנה אותו בכל פעם שמשהו לא מסתדר, יש חלום יש הגשמה, המשוואה פשוטה!
זכרו, חלומות נועדו בשביל להגשים אותם! אז מה החלום שלך?
 
 
 
 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק